Obaly na IBC nádrže

Plachtové krytí na IBC nádrže zabraní přímému kontaktu slunce s vodou a tím ji zachová čistou, bez nežádoucích řas a kazů. Vnější strana obalu je s UV potiskem, vnitřní strana je bílá. Na spodní straně se nachází kroužky o průměru 10mm pro ukotvení do země/stažení lanem po obvodu.

Materiál

PVC plachty jsou od německého výrobce materiálu firma Mehler Haku o gramáži 680 g/m2 s UV stabilizací a je určen pro použití při teplotách - 30 °C / + 70 °C. Matriál je vlhkostně nepropustný. PVC se skládá ze čtyř vrstev materiálů. Vrchní vrstva je hladká – lakovaná vrstva. Druhá vrstva je PVC, třetí vrstva je textilie a čtvrtá vrstva je zase PVC. Tyto materiály se používají také při výrobě autoplachet a stanů, což zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Vytvořit obal

Výška plachty se měří od vnější strany trámku po zem. Šířka plachty se měří od vnější strany levého trámku po vnější stranu pravého trámku.

Rozměry
a
cm - vzdálenost od levé vnější strany po pravou vnější stranu
b
cm - vzdálenost od levé vnější strany po pravou vnější stranu
c
cm - vzdálenost od země po vrchní vnější stranu
x
cm - vzdálenost od přední hrany po střed uzávěru
y
cm - vzdálenost od pravé boční hrany po střed uzávěru
z
cm - vzdálenost od pravé vnější hrany po střed ventilu

Barva plachty:
Textura plachty:
Strukturovaný materiál:
Katalogové číslo:
ibc
Obal na IBC nádrže technický nákres
Cena:
- +

Před objednáním si, prosím, důkladně zkontrolujte zadaný rozměr. Výrobek je zakázková výroba, po závazném objednání nelze už objednávku zrušit, nebo změnit a nevztahuje se na ni tedy ani 14 denní lhůta na vrácení zboží bez udání důvodu.